Free Web Hosting

Selim Ticaret, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, sanayi sektörüne kauçuk ve kimyasalları ile tabii lateks tedarik etmektedir. Ürünlerimiz arasında kauçuk, tabii kauçuk, doğal kauçuk, spesyalite doğal kauçuk, sentetik kauçuk, lateks, tabii lateks, doğal lateks, kimyasal madde, kimyasal maddeler, kimyasallar, kauçuk kimyasalları, lateks kimyasalları, reçine, kolofon reçine, SVR3L, SVR-3L, SVR 3L, SMR20, SMR-20, SMR 20, SVR20, SVR-20, SVR 20, RSS3, RSS-3, RSS 3, pişirici, pişiriciler (CBS, DPG, MBT, MBTS, TMTD, ZDBC, ZDEC), SBR1502, SBR-1502, SBR 1502, SBR1712, SBR-1712, SBR 1712, off-grade NBR, stearik asit, kauçuk tipi stearik asit bulunmaktadır. Merkez büromuz Eminönü, İstanbul'da, irtibat büromuz Perpa, Okmeydanı, İstanbul'dadır.

HAKKIMIZDA!

Selim Ticaret, 3. kuşağın da yönetime kattığı dinamizle birlikte kauçuk sektöründe 50 yıldır faaliyelerini sürdüren köklü bir geleneği devam ettirmektedir. Firmamız, sanayi sektörüne kauçuk ve kimyasalları ile tabii lateks tedarik etmek amacıyla kurulmuş olup uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Ticarette Dürüstlük, Müşteri Memnuniyeti ve “Ticarette herkes kazanmalı.“ anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Gerek yurtdışı bağlantıları gerek de uzun yıllara dayanan geniş müşteri portföyü ve ürün çeşidi ile sektörün önemli ve ilk oyuncularından biridir. Firmamız, Tayland, Vietnam, Malezya, Hindistan, Endonezya ve Çin gibi uzakdoğu ülkelerindeki tedarikçilerle uzun yıllardır çalışmaktadır. Aynı zamanda, tabii lateks ve ham kauçuk üzerine Tayland’lı büyük bir üretici ile de mümessillik anlaşmamız bulunmaktadır.

Hızla değişen günümüz koşullarında etkin ekip çalışmasının gücü her geçen gün daha da önem kazanmakta. Dolayısıyla, hitap ettiğimiz sektörlere ilişkin bilgi birikimiyle birlikte fiyatın satın alma sürecinde en önemli kriter olduğu ve yoğun rekabetin yaşandığı kauçuk sektöründe dahi “takım arkadaşlarımızın” tedarik zincirinin güçlü ve istikrarlı bir üyesi olmaktan gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Selim Ticaret